Валерій Мурга: Лісівники та ліс відкриті для журналістів

Головний лісівник Закарпаття Валерій Мурга прокоментував погрози на журналістів під час роботи у селі Лопухово.

Начальник Закарпатського УОЛМГ шкодує, що співробітники державної лісової охорони «вступили у скандал» з журналістами. «Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства працює максимально відкрито для журналістів та представників громадськості. Те, що сталося учора, було чистою провокацією, в якій журналістів хотіли використати. І це робиться систематично. Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства призначило службове розлідування, після якого буде прийняте відповідне рішення», – коментує Валерій Іванович.

«За останні два роки у нас не було жодного інциденту з представниками «4 влади», лісова галузь стала відкритою для всіх. У нас є прес-служба, постійно організовуються прес-тури, під час яких представники державної лісової охорони презентують свою роботу та роботу своїх колег – від збирання насіння й висаджування посадкового матеріалу до заготівлі лісу. На всі інформаційні запити є реагування та відповідь. Ми також плідно співпрацюємо з громадськістю, адже при управлінні діє Громадська рада. Однак, на превеликий жаль і серед представників громадськості є псевдо-активісти, які містечковий конфлікт намагаються роздути на рівні країни. Пропоную провести опитування та журналістське розслідування, хто такі Володимир та Василь Фабриції, Михайло Сойма та Валерій Павлюк і деяких псевдо-активістів Тячівщини Рахівщин та дізнатися достовірну інформацію про цих підприємців».

«У кожному лісгоспі працюють сайти, максимально висвітлюється робота. Для більшої відкритості ми є і в соціальних мережах, працює сайт Закарпатського ОУЛМГ і телефон прес-секретаря завжди доступний для журналістів. Для бажаючих отримати коментар з будь-якого питання журналіст може подзвонити або написати та дізнатися нашу позицію. І ніколи ми не відмовимо, завжди відкриті для діалогу. Ліс відкритий для всіх і ніхто не може заборонити будь-кому перебувати в лісі, що знаходиться в державній чи комунальній власності. Однак на всіх прес-конференціях ми звертаємося до журналістів: «Якщо Вас цікавить питання лісового господарства, то запитайте сторону й працівників державної лісової охорони. Вони Вам з радістю дадуть відповіді на всі питання», – каже начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"