Весна – час для наведення ладу в господарстві!

У рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 06 квітня 2019 року на території ДП «Ясінянське ЛМГ» відбувся день благоустрою – суботник. Сонячний день та свіже повітря сприяли злагодженій діяльності кожного та надихали на досягнення хорошого результату.

У проведенні суботника взяли участь лісівники всіх шести лісництв, а також працівники центрального апарату лісгоспу. Переважна більшість робіт велася на подвір’ях  контор лісництв, поблизу КПП, а також біля рекреаційних зон та місць відпочинку.  Загалом було прибрано понад 3 гектари території та вивезено 17 куб. м. сміття. Окрім прибирання, лісівники висадили 40 різноманітних дерев і  80 декоративних кущів. Також велися роботи з побілки й обрізання існуючих дерев, кущів, живих огорож та упорядкування відпочинкових  зон і місць для куріння на території лісництв.

Працівники центрального апарату, окрім прибирання території, впорядкували існуючі на подвір’ї альпійські гірки і клумби, та зробили доповнення новими саджанцями декоративних рослин на екологічні стежці, що знаходиться позаду центрального офісу. Паралельно, на прилеглій території до адмінбудинку по вулиці Грушевського, було прибрано узбіччя та побілено дерева.

Дякуємо всім, хто приєднався до проведення дня благоустрою. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наш край кращим!

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"