Виробництво без відходів: у глибинці Рахівщини діє глибока лісопереробка

Виробництво без відходів: у глибинці #Рахівщини діє глибока #лісопереробка

Не заготівлею єдиною. Ясінянське лісомисливське господарство активно займається глибокою лісопереробкою. На базі підприємства знаходиться потужний лісопильний #цех, який переробляє низькоякісну, тонкомірну #деревину.
Лісопильний цех працює під замовлення. На сьогоднішній день тут виготовляють #брусок та #дошку, які реалізують за кордон. Завдяки цьому понад 20 місцевих жителів мають стабільну роботу та високу заробітну плату, які у гірській місцевості велика рідкість.
Наразі цех забезпечений шістьма станками, які можуть випускати різного роду асортимент продукції з #дерева. Це стосується не тільки видів порід дерев, але й розмірів. Усе залежить від замовлення клієнта.
Не менш важливим залишається той факт, що під час переробки лісопродукції, на лісопильному цеху не залишається відходів. Так залишки працівники роздрібнюють на тріску та тирсу, які використовують як паливний матеріал.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/pfff7EQAlQU” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"