Вступ учнів до лісівничого гуртка Чорнотисянського шкільного лісництва

Наприкінці жовтня в шкільному житті Чорнтисянського ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулася урочиста і важлива подія присвячена вступу учнів до лісівничого гуртка Чорнотисянського шкільного лісництва.
16 юнаків та дівчат учнів восьмого класу поповнили лави юних лісівників чим підтвердили своє бажання дбати про чисте довкілля, про збереження флори і фауни навколишніх лісів, збагатити свої знання з природничих дисциплін та лісознавства і в майбутньому пов’язати життя з лісом.
Бути членом учнівського лісництва – це дуже почесне звання, яке слід нести відповідально і старанно.
Саме тому, початок нової сторінки часопису функціонування Чорнотисянського шкільного лісництва розпочався з урочистої посвяти дітей у юні лісівники.
Урочистий захід відбувся в актовому залі Довжанського лісництва. Вітати дітей з початком навчання в гуртку прийшли головний лісничий ДП «Ясінянське ЛМГ» Микола Ластовецький, лісничий Довжанського лісництва Михайло Кувік, відповідальна за роботу шкільних лісництв від підприємства Ярослава Рещук, директор Чорнотисянського ЗЗСО Роман Манівчук, завуч Оксана Клочуряк та керівник шкільного лісництва Ольга Кочержук. Присутні педагоги звернулися до дітей з вітальним словом та побажаннями успіху у навчанні й висловили подяку керівництву ДП «Ясінянське ЛМГ» за тісну співпрацю спрямовану на формування екологічної свідомості у підростаючого покоління. У свою чергу присутні лісівники розповіли дітям про діяльність підприємства і висловили сподівання, що участь в шкільному лісництві стане передумовою обрання лісівничого фаху у майбутньому.
Мить переповнена хвилювання і тріумфу настала під час складання гуртківцями урочистої обіцянки та отримання посвідчення юного лісівника – свідчення рівноправного членства у лісовому господарстві і відповідальності за збереження природи рідного краю.
На завершення, керуючись настановами попередніх учасників лісівничого гуртка, діти практично опанували найважливіший навик для юного лісівника – вміти правильно висаджувати дерева, та висадили модринову алею «Лісолюбів» з іменними деревами кожного учня, що вступив у Чорнотисянське шкільне лісництво.
Тож бажаємо успіхів, натхнення та вдалого старту учням, педагогам і лісівникам.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"