Відбувся захист проектів лісових культур та природнього поновлення

Для проведення захисту лісових культур та природнього поновлення в конторі Діловецького лісництва ДП «Великобичківське ЛМГ» відбувалось засідання за участю комісії, яке очолував начальник відділу лісового господарства Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Орос І.В. та науковці Закарпатського відділення Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва Фенич В.С. та Гербут Ф.Ф.

Крім нашого підприємства у захисті проектів лісових культур брали участь лісівники ДП «Рахівське ЛДГ» та ДП «Великобичківське ЛМГ». Від кожного підприємства у захисті проектів брав участь головний лісничий, спеціаліст по лісовідновленню та лісничий відповідного лісництва. При складанні проектів лісових культур першочергово враховуються тип лісорослинних умов та тип лісу,  наявність природнього поновлення, висота над рівнем моря, збереження насінників, багатство грунтів та їх вологість і інші показники. Відповідно, розробляється схема змішування порід, спосіб змішування, розраховуються витрати садивного матеріалу, спосіб та кількість доглядів за майбутніми лісовими культурами та рік переведення у вкриту лісом площу. Щодо складання проектів комісія для наших працівників лісової охорони не мала жодних зауважень.
Згідно зведених даних, у 2017 році по ДП «Ясінянське ЛМГ» планується провести посадку лісових культур на площі 159,4 га та 170,4 га природнього поновлення. Для цього необхідно використати посадкового матеріалу 738 тис. шт., в тому числі: смереки 440 тис. шт., ялиці 110 тис.шт., бука 85 тис. шт. та 103 тис. шт.  інших деревних порід . До складу основних лісоутворюючих порід будуть включені клен-явір, ясен, модрина та сосна.  Вперше, за часів незалежності України, до складу лісових культур у Чорнотисянському лісництві буде включено Псевдотсугу Мензіса, батьківщиною якої є Північна Америка.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"