Від сьогодні в лісах ДП «Ясінянське ЛМГ» розпочався «сезон тиші»

Сезон тиші – це природоохоронний захід, метою якого є охорона ареалу існування та шляхів міграції диких тварин на час їх масового розмноження.

Відповідно до вимог статті 39 Закону України «Про тваринний світ», Указу Президента України «Про невідкладні заходи у сфері збереження, відтворення та раціонального використання мисливських тварин», з 1 квітня до 15 червня на територіях, що перебувають в межах держлісфонду підприємства і являються природними розплідниками та ареалом поширення диких тварин заборонено проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою для лісових мешканців.

Також на час сезону тиші, працівниками єгерської служби та лісовою охороною підприємства посилюється проведення заходів щодо охорони тваринного світу і місць нерестилищ з метою недопущення браконьєрства.

Особи, які порушили встановлені законодавством вимоги, будуть притягнуті до відповідальності згідно зі статтею 87 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу від 30 до 50, а на посадових осіб – від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Більше інформації за посиланням: https://chas.cv.ua/…/67599-%D0%B7-1-%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%8…

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"