В Закарпатському обллісомисливгоспі вчили збереженню сертифікації лісів

В конференц-залі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства під керівництвом головного лісничого-першого заступника начальника Закарпатського ОУЛМГ Ігоря Коцура пройшов семінар на тему: “Сучасні підходи з питань збереження біорізноманіття та ведення лісового господарства в рамках підтримки Лісової сертифікації”.

Більш ніж десятирічний досвід сертифікації лісів на Закарпатті за схемою FSC дозволяє оцінити вплив цього інструменту лісової політики на стан лісів і особливості ведення лісового господарства, інституційний розвиток громадянського суспільства, формування партнерських відносин із лісопромисловим бізнесом. В засіданні семінару взяли участь усі головні лісничі державних лісогосподарських підприємств та наукові співробітники НПП “Зачарований край”.

З загальною інформацією про лісову сертифікацію, її розвиток в Закарпатті, про стан та перспективи збереження біорізноманіття: національний та міжнародний контекст, поняття пралісів та старовікових лісів, методику їх ідентифікації та концептуальні засади збереження розповіли науковці НПП “Зачарований край”.

До уваги учасників семінару були представлені також про відтворення корінних за породним складів деревостанів, особливості ведення обліку рослин Червоної книги України на територіях природно-заповідного фонду та особливості ведення обліку тварин Червоної книги України на територіях природно-заповідного фонду.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"