В Ужгороді…осіння пора та зима зустрілися на полотнах художників

П’ятничний вечір, 8 грудня, ознаменувався відкриттям нової виставки художників Закарпаття у залі Закарпатського обласного художнього музею імені Йосипа Бокшая.

На офіційному відкритті були присутні – начальник Закарпатського обллісомисливгоспу Валерій Мурга, поважний майстер коренепластики з Рахівщини Валерій Федурця, керівництво художнього музею, поважні митці Закарпаття та поціновувачі прекрасного.

Відвідувачі музею зможуть оглянути краєвиди Рахівщини та унікальні мальовничі місця куди не кожна людина може дістатися. А за ініціативи керманича закарпатських лісів – великого шанувальника та мецената мистецтва Валерія Мурги спеціально для художників був організований пленер у листопаді і, вже в на початку грудня ці прекрасні полотна були презентовані для широкого кола громадськості. Талановиті художники за допомогою фарб і пензля спробували передати зустріч двох подруг – осені та зими та те, що їх надихало під час написання картин.


Пленери – один із пріоритетних видів діяльності художнього об’єднання, що якісно вирізняє його серед інших творчих спілок краю і України.На полотнах – перлини Гуцульщини – густі осінні ліси й бурхливі ріки, лісові шляхи й мальовничі краєвиди з гори Піп Іван Мармороський. Виставку пленерних робіт представили члени Спілки професійних художників Закарпаття. Серед експонованих авторів – талановитий Василь Брензович, Степан Шолтес, заслужений художник України Василь Попович, Франциск Ерфан, Петро Гайович, Сергій і Людмила Чирські.

Так, за 27 років її існування організовано майже 200 пленерів, зокрема, всеукраїнських та міжнародних, творчі результати більшості з яких були представлені окремими виставками. От і цього разу упродовж двох тижнів можна буде оглянути творчі підсумки осені 2017 р.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"