Головна ялинка області буде із ДП «Ясінянське ЛМГ»

Закарпатська новорічна ялинка, яка буде встановлена у місті Ужгород на площі Народній є однією із найвищих в краї із тих, що будуть прикрашати населені пункти області. У пошуках новорічної ялинки фахівці лісової охорони витратили декілька днів.

Із наявних претенденток на звання головної ялинки пред’являлось декілька вимог: висота дерева не менше 19 метрів, вік не менше 75 років, наявність під’їздних шляхів, а головне: бездоганна форма та симетрія. Саме , по таких параметрах підібрали новорічну ялинку в ДП «Ясінянське ЛМГ».

Отже , 9 грудня у кварталі 14 Лазещинського лісництва для рубки новорічного дерева з’їхались журналісти та лісова охорона підприємства. Попередньо також було організовано спецтехніку: кран та трелювальний трактор, а на місце підїхала вантажівка, яка буде транспортувати ялинку до обласного центру. За допомогою спеціальних канатів, майстер лісу Деребецький Юрій заліз у дерево і його обв’язав , щоб кран безпечно міг приземлити новорічну красуню на землю. А майстер лісу Лазещинського лісництва Романюк Василь, який має великий досвід у валці дерев і перед цим працював лісорубом у лісництві, вправно спиляв дерево, і за лічені секунди, воно вже було на землі.

Потім, за допомогою крана, новорічна ялинка була на вантажівці, а лісова охорона обв’язала гілки для подальшого транспортування. У супроводі спецавтомобіля працівників поліції новорічна красуня попрямувала до обласного центру, а вже 12 грудня вона прикрашала площу Народну.
Відрадно те, що за останні роки новорічна ялинка із ДП « Ясінянське ЛМГ», буде втретє прикрашати обласний центр і є окрасою всього Закарпаття.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"