«Деревина та гумвантажі для потреб української армії»: лісівники Закарпаття допомагають східним регіонам

Більше 1000 кубометрів деревини відправили державні підприємства Закарпатського ОУЛМГ в Миколаївську та Дніпропетровську області:
«Із перших днів російської агресії лісові підприємства області перелаштували свою роботу на умови воєнного стану, який вимагає значно більше зусиль як щодо охорони лісу, так і господарської діяльності, – стверджує начальник Закарпатського ОУЛМГ Вікторія Білоусова. – Сьогодні, окрім основної роботи, ми, лісівники Закарпаття забезпечуємо необхідними ресурсами наших героїв на фронті. Окрім деревини, щотижня відправляємо гуманітарні вантажі з продуктовими наборами, ліками та іншими необхідними речами в ті куточки України, які найбільше потребують допомоги!

За словами керівниці обласного лісового та мисливського господарства, нині десятки лісівників залучені до загонів тероборни, служать в лавах ЗСУ. Управління також активно допомагає колегам-переселенцям з інших областей:
«Однак основну свою діяльність Закарпатське ОУЛМГ спрямувало на підтримку економіки у такий важкий період, забезпечення лісообробнних підприємств деревиною, збільшення внесків до бюджетів усіх рівнів . Це те, що вимагають від нас Президент України,
голова Держлісагенства Юрій Болоховець і, загалом, нинішні важкі та трагічні для країни часи”, – резюмує Вікторія Білоусова.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"