ДП «Ясінянське ЛМГ» оголошує конкурс на найкраще фото

Увага конкурс!
ДП «Ясінянське ЛМГ» оголошує конкурс на найкраще фото, зроблене на території лісового фонду підприємства.
Фото в сучасному суспільстві вже давно стало невід’ємною частиною життя. Щоденно мільйони людей створюють терабайти нових цифрових фото зафіксувавши на них важливі для кожного місця і моменти. Процес створення фото сміливо можна назвати інтелектуальним мистецтвом, яке займає чільне місце в культурі теперішнього суспільства. Кращої пори, ніж осінь, для створення заворожуючих фото природи годі й шукати! Тому, закликаємо усіх ловити момент та фотографувати краєвиди на території лісового фонду ДП «Ясінянське ЛМГ», а ми за три кращі фото подаруємо вам презент.
Конкурс під назвою «Цінуй своє та ділися красою» оголошено в рамках виконання Указу Президента України №228/221 “Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» та на виконання доручення Державного агентства лісових ресурсів України щодо проведення громадської акції «Створюємо ліси разом» з метою популяризації лісового господарства, поширення знань про ліси та їх важливість для життя людини, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи та популяризації лісового господарства у суспільстві.
Термін проведення конкурсу з 20. 10. 2021 року по 15.11.2021 року.
Вік учасників не обмежується.
Умови конкурсу:
Заявкою на участь є оригінальна цифрова фотографія, зроблена учасником на території лісового фонду ДП «Ясінянське ЛМГ».
Заборонено використовувати фотошоп (максимум — корекція) й інші програми для обробки фотографій.
Надсилаючи на участь у конкурсі фото автор автоматично погоджується на його подальше публікування та використання в інформаційних ресурсах ДП «Ясінянське ЛМГ».
Фото надсилати на електронну адресу reshchuk1@ukr.net або месенджер фейсбук сторінки ДП “Ясінянське ЛМГ».
В описі до фото вказати прізвище та ім’я автора, місце де зроблено фото (назва лісництва чи урочища або геолокацію) і контактний телефон.
Підсумки конкурсу будуть підведені 16 листопада 2021 року.
Чекаємо на вашу участь.

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"