ДП «Ясінянське ЛМГ» приєдналося до акції «Закарпаттю – чисте довкілля»

В перший день квітня ДП «Ясінянське ЛМГ» приєдналося до акції «Закарпаттю – чисте довкілля» і у встановлений санітарний день з очищення території провело на своїх угіддях заходи з прибирання та благоустрою земель лісового фонду.

У проведенні суботника взяли участь лісівники всіх шести лісництв, а також працівники центрального апарату лісгоспу. Переважна більшість робіт велася на подвір’ях  контор лісництв, поблизу КПП і пропускних пунктів, а також біля рекреаційних зон та місць відпочинку,  Загалом було прибрано понад 3 гектари території та вивезено 17 куб. м. сміття. Окрім прибирання, лісівники висадили 68 різноманітних дерев і  80 декоративних кущів. Також велися роботи з побілки й обрізання існуючих дерев та упорядкування відпочинкових  зон і місць для куріння на території лісництв.

Нетиповою була участь у суботнику працівників центрального апарату, які, окрім прибирання території, долучилися до створення екологічно-пізнавальної стежки, що знаходиться у дворі центрального офісу. Спільними зусиллями вздовж майбутньої екостежки було підготовлено ґрунт в якому пізніше будуть рости декоративні та рідкісні види флори. Паралельно було упорядковано клумби і альпійські гірки та побілено дерева по вулиці Грушевського.

Слід зауважити, що проведена акція не була одноразовим заходом, адже директором підприємства видано Розпорядження за яким кожну п’ятницю в продовж весняно-літнього періоду встановлено днем санітарного очищення території лісового фонду ДП «Ясінянське ЛМГ».

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"