Екологічне маркування та ведення лісового господарства на засадах сталого розвитку

«Екологічне маркування та ведення лісового господарства на засадах сталого розвитку» – тема лекції, яку провели лісівники ДП «Ясінянське ЛМГ» для юннатів Лазещинського шкільного лісництва ЗОЕНЦ в рамках відзначення FSC П’ятниці.

Заняття з юними природолюбами розпочалося з презентації і пізнавальної розповіді про роботу лісівників, функції лісу, основи функціонування лісогосподарських підприємств і принципи ведення лісового господарства на засадах сталого розвитку. За допомогою графічних матеріалів у цікавій і доступній формі, лісівники ознайомили дітей з поняттям і різноманіттям екологічного маркування, та пояснили механізм проведення сертифікації лісів на прикладі FSC.  Продовженням уроку став спільний перегляд відеоролику про важливість збалансованого господарювання в лісах.

Кінцевим етапом зустрічі з юними лісівниками було творче інтерактивне завдання, в процесі виконання якого, всі учні придумали й зобразили власну екологічну марку та презентували її по черзі перед аудиторією класу, пояснивши значення і сферу застосування своєї екомарки.

Такий формат навчального заходу сподобався учням. Всі вони із захопленням слухали доповідача та активно відповідали на запитання педагогів. Сподіваємося, що після отриманих знань, учні, у повсякденному житті, будуть звертати увагу на екологічне маркування та робити свідомий вибір на користь довкілля.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"