Закарпатські лісівники активно протидіють браконьєрству (ВІДЕО)

З метою ефективної протидії браконьєрству, обласне управління лісового та мисливського господарства у співпраці з державною екологічною інспекцією провели розширену нараду де порушили проблемні питання захисту мисливських угідь від браконьєрів.

Сьогодні загальна площа мисливських угідь на Закарпатті складає більше одного мільйона гектарів. Більшість площі надана в користування як державним так й громадським мисливським господарствам.

Як відзвітували під час наради, у минулому році було складено 35 протоколів порушення правил полювання. Основна їх частка припадає на Свалявське та Виноградівське господарства. В той же час гостро стоїть питання протидії браконьєрству вздовж державного кордону України.

Сьогодні в області зафіксовано вже п’ять випадків браконьєрства. З них нелегальне полювання проходило навіть в заповідниках краю. У всіх випадках правоохоронними органами порушені кримінальні справи.

Однак за словами головного лісівника краю, цього мало й потрібно активізувати роботу та виробити спільну стратегію, яка б мінімізувала браконьєрство. Також до кінця лютого, користувачами мисливських угідь буде завершено оформлення матеріалів обліку чисельності мисливської фауни.

За їх результатами закладається проекти лімітів тварин державного мисливського фонду на майбутній сезон полювання.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"