Заходи з нагоди відзначення Дня соборності України

Працівники ДП «Ясінянське ЛМГ» на чолі з директором Ігором Піпашем взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення  Дня соборності України.

Лісівники разом з головою Ясінянської територіальної громади та представниками органів місцевого самоврядування і працівниками державних установ вшанували пам’ятну для нашої держави дату та принесли квіти до пам’ятника Героям небесної сотні у центрі селища Ясіня.

День соборності України одне із знакових свят українського державотворення, яке символізує єдність українських земель і українського народу.  У день злуки 22 січня також прийнято відзначати ще одну пам’ятну дату державного значення, а саме прийняття IV Універсалу Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки.

Незважаючи на більш ніж столітню історію утвердження такого важливого рішення, як соборність і незалежність України, за сучасних реалій, українці вкотре змушені відстоювати власну Державу і боротися за її незалежність і цілісність. Саме тому, під час урочистого заходу, особлива увага була до учасників АТО. Також, присутні хвилиною мовчання вшанували всіх героїв, які віддали своє життя за Україну.

У День соборності України зібравшись разом під синьо-жовтим стягом ми впевнено заявляємо на увесь світ, що наша держава єдина, соборна, вільна і неподільна!

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"