Зимою птахам буде де підживитися

Зимою птахам у лісових угіддях ДП «Ясінянське ЛМГ» буде де підживитися. Про це подбали лісівники підприємства, які виготовили для пернатих понад 40 годівниць.  Частину виробів в рамках акції «Кожному птаху – будинок в  Закарпатській столиці» було передано в місто  Ужгород до Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, які згодом юні мешканці міста розвісять у тамтешніх парках і скверах. Решта годівничок лісівники разом з учасниками Свидовецького шкільного лісництва розмістили на кущах і деревах на території Свидовецького лісництва. В розвішані годівниці діти одразу насипали вдосталь корму для птахів, адже не зважаючи на календарну осінь в горах вже впевнено крокує зима і всюди лежить ковдра з білого снігу.

«Організовувати і проводити різноманітні заходи з підгодівлі птахів на території нашого підприємства стало доброю традицією для нас. Вже котрий рік поспіль ми систематично виготовляємо годівнички і розміщуємо корми для птахів у наших угіддях залучаючи до цього процесу дітей з шкільних лісництв. Це хороший приклад і досвід для них, оскільки така робота сприяє формуванню екологічного світогляду і є корисною для збереження природи», – розповідає Михайло Глушманюк, спеціаліст по захисту лісу ДП «Ясінянське ЛМГ».

Тож сподіваємося, що годівнички стануть у пригоді для пернатих мешканців лісів та допоможуть їм пережити цьогорічну зиму.

Рещук Я. М.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"