З професійним святом Вас, шановні колеги ЛІСІВНИКИ!

Вперше з часу встановлення свята Дня працівника лісу ми відзначаємо його з тривогою на серці і сумом у душі. На нашій рідній землі йде повномасштабна війна із жорстоким агресором.

У кривавій боротьбі гинуть українці – гинуть наші колеги лісівники. Саме тому, зустрічаючи професійне лісівниче свято, замість урочистого піднесення і святкового настрою на наших устах щира молитва за наших захисників, а в думках надія на швидку перемогу і світле майбутнє України. Та не зважаючи на все, віддана нелегка щоденна праця кожного лісівника заслуговує на визнання і повагу.

Тож, шановні працівники лісового господарства, нехай шелест і гомін вирощених вашими руками лісів приносить вам наснагу і додає сил для професійної діяльності та спільної боротьби і супротиву. Бажаємо усім мудрості і терпіння, виваженості і наполегливості, плідної роботи і поваги у суспільстві. Нехай ваші родини та колективи будуть завжди у безпеці, а все лихе обминає вас стороною. Миру, спокою, тепла і Божого благословення на довгі роки життя.

З повагою і великою шаною,
колектив ДП «Ясінянське ЛМГ»

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"