Колегія Закарпатського ОУЛМГ

DSC_0287-w1200-h800

Сьогодні, 2 квітня, за участю керівників державних лісогосподарських підприємств відбулася колегія Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Першочерговим завданням, яке ставилося перед державними лісогосподарськими підприємствами, є лісовідновлення. На колегії зауважено, що станом на 01.04.2015 р. план лісовідновлення виконано на 26,5 відсотків – на площі 235,3 га посаджено лісові культури та на 397,1 га здійснено лісовідновлення шляхом природного поновлення. Враховуючи особливості кліматичного районування Закарпаття, такий показник є позитивним. Одночасно лісгоспи залучають громадськість, органи влади, загальноосвітні заклади, журналістів до участі у ювілейній 10-й акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Заходи в рамках цієї акції вже пройшли в Ужгородському, Мукачівському, Свалявському лісгоспах, Довжанському ЛМГ. Крім цього всі лісгоспи залучені до проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля».

Учасників колегії ознайомлено з результатами закладення клонової плантації ялини європейської у ДП «Ясінянське ЛМГ», використання якої у майбутньому дозволить отримувати шишки із значно кращими кількісними та якісними параметрами.

З метою забезпечення прозорості та відкритості у роботі держаних лісогосподарських підприємств підтримано пропозицію про розміщення на оновленому сайті Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства інформації про підсумки фінансово-господарської діяльності, проведення лісогосподарських, санітарно-оздоровчих заходів, результатів лісокультурної компанії та іншої інформації, яка буде корисною та цікавою для спеціалістів та громадськості.

 Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

        
Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"