Лісівники ДП «Ясінянське ЛМГ» взяли участь у відкритому уроці-конференції Лазещинського шкільного лісництва ЗОЕНЦ

Першу лісівничу конференцію на тему «Сучасні проблеми лісу» для учасників гуртка, а також учнів 8-10 класів, організувала керівник шкільного лісництва Мирослава Дячук.

Учнівський захід проходив у форматі круглого столу і передбачав цікаву й насичену програму, яка включала у себе пізнавальні інтерактивні завдання, наочні презентації та доповіді юннатів. У своїх виступах учні розглянули актуальні лісівничі проблеми, зокрема: проблеми використання лісових ресурсів України; причини всихання лісів; спалахи шкідників і хвороб лісу, небезпеку виникнення лісових пожеж.

Представником від ДП «Ясінянське ЛМГ» на учнівській конференції була відповідальна за роботу з учнівськими лісництвами інженер Ярослава Рещук. Під час свого виступу працівниця лісгоспу розповіла дітям про проблеми всихання лісів на території лісового фонду підприємства і методи боротьби з ними. Цікавим для дітей було запропоноване лісівником інтерактивне завдання, під час якого учні серед запропонованих карток із зображенням дерев мали визначити здорові та пошкоджені екземпляри. Визначивши пошкоджені дерева учні повинні були «поставити діагноз» вказавши шкідника чи хворобу яким вражені рослини.

Підсумком учнівської конференції став виступ завуча Лазещинської ЗОШ Абрамчук Олесі Йосипівної, яка подякувала присутнім за цікавий захід, добре організовану роботу і старання учнів.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"