Лісівники Закарпаття підкорюють нові вершини!

Напередодні професійного свята – Дня працівника лісового господарства, лісівничий десант ЗОУЛМГ здійснив похід до однієї з найяскравіших перлин у короні Чорногірського хребта – вершини Петрос.

Традиція спільних виїздів лісівників до найвищих вершин Українських Карпат була заснована минулого року і розпочата з підкорення найвищої вершини України – гори Говерла.

Цьогорічний захід з підкорення нової вершини – гори Петрос,  об’єднав більше вісімдесяти учасників з усіх куточків Закарпаття, серед яких директорський корпус та провідні фахівці лісогосподарських підприємств області, керівник та спеціалісти обласного управління, журналісти та громадські активісти. Свою подорож до Петроса лісівники здійснили екотуристичним маршрутом, що проходить по території лісового фонду ДП «Ясінянське ЛМГ» загальною протяжністю  34 кілометри. Обраний маршрут є найбільш складним, оскільки закінчується штурмом вершини на найстрімкішому, південно-східному схилі гори Петрос. Краєвиди, що відкриваються з гори Петрос вражають мальовничою красою, зачаровують і ваблять своєю могутністю та величчю, окриляють і   дарують незабутні й захоплюючі відчуття усім хто зміг підкорити вершину.

Загалом, осіння подорож була насиченою і цікавою, наповненою розмовами у неформальній обстановці, чудовим настроєм, жартами й посмішками. Підкорення гори Петрос та відчуття успішно виконаної справи сприяло зміцненню корпоративного духу, й надихатиме працівників лісового господарства Закарпаття на нові здобутки у щоденній нелегкій роботі зі збереження та примноження лісових багатств краю.

Підкоривши черговий двотисячник лісівники вкотре довели, що здатні приймати складні виклики, долати будь-які труднощі та досягати нових вершин.

Коллектив ДП «Ясінянське ЛМГ» щиро вітає всіх працівників лісового господарства з професійним святом!!!

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"