Лісівники побудували капличку

Біля витоків річки Чорна Тиса в  урочищі Околи на межі Брустурянського та Ясінянського лісгоспу лісівники побудували капличку.

Ініціаторами створення тут міні-храму стали Іван Базюк – вартовий кордонного будинку і Володимир Кувік – лісничий  Чорнотисянського лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» та Дмитро Чуса – лісничий Брустурянського лісництва ДП «Брустурянське» ЛМГ. Будівництво каплиці на цьому місці було давньою мрією ініціаторів, яка здійснилася завдяки їх спільній узгодженій роботі, докладеним зусиллям та часточки душі.  Сакральну споруду місцеві майстри звели за рік з дерев’яного зрубу та золотоверхим куполом з нержавіючої сталі. Після завершення будівництва молитовна будівля була освячена на честь святого  мученика Трифона, який вважається подвижником у пошуку зниклих речей і покровителем полювання.  Також в молитвах до Трифона просять про захист врожаю  та добре здоров’я.

Окрім того, біля каплички у процесі благоустрою території Базюк Іван відкопав тіло загиблого солдата Австро-Угорської армії. 19 вересня під час освячення каплиці тіло воїна було поховано на її подвір’ї, а на місці захоронення встановлено надгробну плиту.

Від тепер всі охочі зможуть зупинитися тут, відвідати каплицю і принести свою щиру молитву святому мученикові Трифону, адже тут, високо у горах та у далині від людей, панує атмосфера глибокого умиротворення і  високого духовного піднесення у безпосередній близькості до неба і до Бога.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"