Майбутнє лісу в твоїх руках

13 квітня 2018 року , у Лопушанському  лісництві  державного підприємства  «Ясінянське лісомисливське господарство »провели акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» учні Лазещинського шкільного лісництва  разом із директором ДП «Ясінянське ЛМГ» Теличуком В.Ф. лісничим Лопушанського лісництва Манівчуком Д.С. та працівниками лісової охорони присутні створили 1 га лісових культур.

Також до посадки в рамках акції « Майбутнє лісу в твоїх руках» долучились голова Рахівської РДА Басараба П.В., голова Рахівської районної ради Дан В.І.
Директор Теличук В.Ф. ознайомив дітей з метою данної акції , пояснив важливість лісу як з невідємної складовою природи. До промови долучились Басараба П.В., Дан В.І. Перед тим як безпосередньо приступити до посадки лісу, лісничим Манівчуком Д.С. було проведено інструктаж по охороні праці.
 Перед посадкою головний лісничий Кувік. В.І.,  показав, як правильно висаджувати у ґрунт сіянці та саджанці. Дотримання всіх необхідних технологій посадки – запорука стовідсоткової приживлюваності і подальшого росту молодих деревець.
З великим трепетом і бажанням, щоб кожен саджанець прижився, здійснювалася посадка. І вже за декілька годин було посаджено 5000шт. лісових культур, а саме ялини європейської , ялиці білої,бука лісового , клена-явіра , дубу , ільму гірського, сосни кедрової  , модрини європейської, дугласії , в кварталі 2 виділ 19 на площі 1,0 га.
Після проведення посадки дітям вручили призи та пригостили солодощами з лісовим чаєм.
Пам’ятаймо що майбутнє лісу в наших руках!
Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"