На Закарпатті проведено протипожежні профілактичні рейди

З початку року в Закарпатській області сталося 2 пожежі загальною площею 1,4 га. Прикро, але основною причиною виникнення таких пожеж залишається людський фактор.

 
Зазвичай громадяни необережні при поводженні з відкритим вогнем, нехтують правилами безпеки під час прогулянок у лісі та відпочинку на природі, що призводить до пожеж. Тому, щоб запобігти прикрим випадкам та вкотре наголосити громадянам, що відповідальне ставлення до дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути біди, лісівниками спільно з рятувальниками розроблено план невідкладних заходів щодо підготовки сил та засобів пожежогасіння в лісах Закарпаття. З метою запобігання загорянням лісу з початку року працівниками державної лісової охорони проведено 363 протипожежних профілактичних рейдів.
 
Пояснюючи людям правила безпеки, лісівники та рятувальники розповідають, до чого може призвести неправильне поводження з вогнем.
 
Рейди, спрямовані на недопущення та припинення порушень Правил пожежної безпеки в лісах, на території області проходять щодня. Станом на 1 червня з початку пожежонебезпечного періоду поточного року посадовими особами державної лісової охорони до адміністративної відповідальності притягнуто 35 осіб, оштрафованих на 4828 гривень.
 
Під час рейдів з громадянами проводиться роз’яснювальна робота щодо небезпеки розведення вогню в лісових масивах та заборони розведення багаття у лісах. Відпочиваючим роздавали пам’ятки щодо недопущення лісових пожеж та інструкції щодо дій у разі виявлення пожежі в лісі.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМ
Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"