Лісівники ДП «Ясінянське ЛМГ» внесли свою лепту в спільну загальнодержавну справу з глобального озеленення України – «1 000 000 дерев за 24 години».

На території лісового фонду підприємства до екологічної акції доєдналися 92 учасники, серед яких вихованці шкільних лісництв, учні місцевих шкіл, вчителі, лісівники та місцеві мешканці.

Читати далі»

ДП «Ясінянське ЛМГ» реалізовує для потреб населення дрова паливні хвойних та листяних порід

Реалізація
дров відбувається на умовах:


верхній промсклад: хвойні – 336 грн; листяні – 420 грн..


дрова колоті (з лісопильного цеху с. Чорна Тиса, тел: +380970021545): хвойні – 720
грн; листяні – 840 грн.

Виписка
дров’яної продукції проводиться в центральному апараті ДП «Ясінянське ЛМГ» за
адресою смт. Ясіня, вул. Грушевського 13.

Щодо
питань придбання дров можна звертатись за телефоном: +38(03132) 4-20-44,  або на електронну адресу  lmg.yasinya@ukr.net

Державне підприємство ДП «Ясінянське ЛМГ» приєднується до глобальної акції з озеленення України

Спільна мета акції – висадити 1 000 000 дерев за 24 години по всій Україні та привернути увагу суспільства до щоденної праці лісових господарств.
Проект  ініційований Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією «Благодійний фонд «Озеленення України».

Читати далі»

Тисова алея на подвір’ї Чорнотисянськоої загальноосвітньої школи

Напередодні Дня захисника України лісівники, педагоги та учасники шкільного лісництва висадили тисову алею на подвір’ї Чорнотисянськоої загальноосвітньої школи.

Читати далі»

Лісівники побудували капличку

Біля витоків річки Чорна Тиса в  урочищі Околи на межі Брустурянського та Ясінянського лісгоспу лісівники побудували капличку.

Читати далі»

Спільна нарада з керівниками шкільних лісництв ДП «Ясінянське ЛМГ»

Лісівники та педагоги керівники шкільних лісництв ДП «Ясінянське ЛМГ» провели спільну нараду щодо організації роботи гуртків у новому навчальному році.

Читати далі»

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника лісового господарства!!!

Дорогі колеги лісівники!!!

Від щирого серця хочу подякувати лісівничому колективу ДП «Ясінянське ЛМГ» за самовіддану працю, професіоналізм та продуктивну роботу.

Читати далі»

Напередодні професійного свята завжди доречно згадувати про людей носіїв фаху, які гідною працею показують приклад для наслідування.

Друзі, хочемо вам розповісти про єдину жінку майстра лісу яка зараз працює у ДП «Ясінянське ЛМГ» Пачева Олена Михайлівна: принципова лісівничка з безмежним материнським серцем.

Читати далі»

Лісівники Закарпаття продовжують здійснювати санітарно-оздоровчі заходи лісу

Особливості вирубок. Лісівники Закарпаття продовжують здійснювати санітарно-оздоровчі заходи лісу. У Ясінянському лісгоспі використовують біологічні методи боротьби зі шкідниками, однак таких заходів часто виявляється замало. 

Читати далі»

Спільний відпочинок працівників ДП «Ясінянське ЛМГ» на озерах Свидівця – Геришаска та Ворожєска

Поїздку для працівників та їх сімей організовано профкомом підприємства з нагоди 25-річчя від дня створення ДП “Ясінянське ЛМГ” та Дня Незалежності України.

Читати далі»
Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"