Основи та практика формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств у лісовій галузі

У найбільшій безпеці той, хто напоготові, адже безпека – це не відсутність ризиків, це знання того, як з ними поводитись.

«Основи та практика формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств у лісовій галузі» тема навчального тренінгу на якому інженер з охорони праці ДП «Ясінянське ЛМГ» Іван Ластовецький опановував нові знання в галузі безпеки виробництва. Тренінг організовано редакцією журналу «Охорона праці» за підтримки Держлісагенства України. Мета навчання: навчитись виявляти небезпеки та управляти ризиками на робочих місцях.
У процесі навчання спікерами організованого заходу було розглянуто питання:
– Розвиток охорони праці та стан виробничого травматизму у лісовому господарстві в мирний час та в умовах війни;
– Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві та ідентифікація причин нещасних випадків на виробництві під час їх розслідування;
– Основи ризикоорієнтованого мислення.
– Надання домедичної допомоги потерпілим під час виконання робіт у лісовій галузі.
У завершальній частині навчання, за активну участь та проявлені навики і знання, фахівець ДП «Ясінянське ЛМГ» Іван Ластовецький був нагороджений призами та отримав сертифікат про успішне проходження тренінгу.
Переконані, що здобуті нові знання допоможуть суттєво знизити втрати на виробництві, а головне – зберегти життя та здоров’я наших працівників.
Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"