Працівники єгерської служби ДП «Ясінянське ЛМГ» навчали юних лісівників тонкощам зимового догляду за лісовою фауною.

Не так давно, восени цього року, 15 юних чорнотисянців вступили до лав шкільного лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» невід’ємною частиною занять у якому є залучення дітей до виконання практичних заходів з ведення лісомисливського господарства. Тому, одразу після закінчення зимових канікул, юні лісівники відправилися у свою першу спільну екскурсію до зимового лісу на практичні ознайомчі уроки з мисливствознавства, а саме здійснення біотехнічного заходу з підгодівлі тварин.
Про тонкощі роботи з лісовою звіриною з дітьми радо ділилися працівники ДП «Ясінянське ЛМГ» мисливствознавець Василь Дердюк та єгер Петро Креденцов. У затишному єгерському будиночку в урочищі Великий Василевець Станиславського лісництва фахівці провели для дітей пізнавальну лекцію про мисливське господарство та біотехнію. Опісля, перейшли до практичної частини занять, а саме роботи з виставлення кормів для лісових мешканців. Працівники єгерської служби продемонстрували учням різноманіття заготовлених кормів: сіна з ароматного різнотрав’я, кормових віничків з пагонів явора, верби, ліщини, малини та зернових снопиків з вівса і ячменю. Згодом, спільними зусиллями, заготовлені єгерями «лісові смаколики» були розміщені по деревах та підгодівельному майданчику на околиці лісу. Не забули й про мінеральне підживлення фауни і наповнення сіллю солонців.
На завершення екскурсії, за чудову роботу юні лісівники були нагороджені символічними лісовими медалями з мотивуючими настановами на майбутнє та смакували ароматним карпатським чаєм.
До участі у навчальному заході долучився і керівник ДП «Ясінянське ЛМГ» Юрій Бокшан, який висловив щиру подяку і захоплення юним лісівникам за допомогу єгерям і цікавість до лісомисливського господарства.
Слід зазначити, що у системі ведення мисливського господарства ДП «Ясінянське ЛМГ» якісне проведення комплексу зимових біотехнічних заходів є запорукою збереження поголів’я та підвищення біологічної стійкості популяції мисливської фауни. Зусилля працівників єгерської служби основним чином спрямовані на підтримання звірів у складних екстремальних умовах зимових холодів.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"