Пропозиція незабутньої відпустки від ДП «Ясінянське ЛМГ»

Нарешті стартував сезон літніх відпусток!!! Тим хто ще не знає як його провести і куди відправитися в подорож, ДП «Ясінянське ЛМГ» пропонує відвідати величні вершини Українських Карпат та прогулятися по найвідоміших екотуристичних маршрутах Закарпатського краю!

Цього літа ми рекомендуємо підкорити найвищу вершину України – гору Говерлу, зробити селфі на скелястих виступах гори Петрос та відкрити для себе дивовижну красу полонинських лук на горі Кукул.  Кожен охочий, без жодного остраху, може відправитися в подорож, адже всі запропоновані маршрути добре промарковані, вздовж маршрутів облаштовані кемпінги, рекреаційні зони, місця відпочинку, джерела питної води та місця для розпалювання вогнища. Люди, які звикли відпочивати з комфортом, можуть зупинитися в мисливських будиночках ДП «Ясінянське ЛМГ» де створені усі умови і зручності для проживання. Пізнавальнішою і цікавішою подорож буде з гідом-екскурсоводом чи лісівником. В разі виникнення надзвичайної ситуації чи нещасного випадку діє гірсько-рятувальна служба яка завжди прийде на допомогу.

Мабуть, немає на нашій планеті величнішого творіння природи ніж ліси і гори. Вони вражають різноманітністю рельєфу, своєрідністю природних ландшафтів та багатством рослинного і тваринного світу. Гори – це своєрідна святиня і місце медитації де далеко від міської метушні відпочиває та збагачується людський розум.

Отож, не гайте часу!!! Гайда в гори!!!

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"