Профілактичні заходи щодо незаконних рубок лісу

Цими днями в приміщенні ДП «Ясінянське ЛМГ» відбулася спільна нарада працівників підприємства та працівників правоохоронних органів. Від підприємства були присутні директор Теличук В.Ф., головний лісничий Кувік В.І., головний інженер Капчук О.О. та лісничі всіх лісництв.

Правоохоронні органи представляв начальник Рахівського відділення поліції Палкуш М.І., та його заступник Чайковський Г.В. На нараду були запрошені підприємці Ясінянської долини, які займаються переробкою деревини: Андріюк Д.Д., Лепетчук Р.В., Лепетчук В.В., Вербищук М.О., Вербіщук О.М., Тулайдан Ю.Д., Вербищук Д.О., Павлюк О.М. Директор підприємства Теличук В.Ф. виступив, що зараз склалася важка ситуація із незаконними вирубками та крадіжками лісу на території лісового фонду де немає контрольно-пропускних пунктів. Також проблемною ситуацією є незаконна кількість пилорам які спонукають місцеве населення до незаконних рубок лісу. Начальник відділення поліції Палкуш М.І. зазначив, що вони готові до співпраці і будуть надавати допомогу у проведенні спільних рейдів щодо виявлення лісопорушень. В разі нападу чи погроз працівникам державної лісової охорони, поліція буде порушувати кримінальні справи на кривдників.

Місцеві підприємці Андріюк Д.Д. та Лепетчук Р.В. надали пропозицію, щоб на аукціоні по продажу лісопродукції були вільні права всіх підприємців і не допустити вивозки лісопродукції за межі Ясінянської долини. На перше місце ставити тих підприємців, які ведуть заготівлю лісу і займаються глибокою переробкою деревини, хоча це питання необхідно вирішувати на рівні держави. Також підприємці погодилися проводити спільне чергування із лісовою охороною підприємства та поліцією щодо незаконних рубок лісу в лісовому фонді. Підприємець Тулайдан Ю.Д. порушив питання про незаконний ввіз сміття на територію лісового фонду. Керівництвом підприємства йому було роз’яснено, що лісова охорона про це попереджена.

Учасники даного зібрання вирішили і в подальшому проводити такі зустрічі.

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"