Чорнотисянське лісництво


Лісничий – Кувік Володимир Іванович.

Помічник лісничого – Онищук Валерій Іванович.

Чорнотисянське лісництво знаходиться в північно – західній частині території лісового фонду підприємства і є одним із найновіших, так як було створено в 1968 році. Загальна площа лісництва становить – 4908,0 га., в т.ч. покрита лісом площа становить – 4416,2 га. Територія лісництва входить до Рахівського адміністративного району в межах Чорнотисянської сільської ради. Лісництво розділено на 7 майстерських дільниць і 2 лісозаготівельні дільниці та 1 єгерську дільницю.

На території лісництва знаходиться об’єкт природо-заповідного фонду загально-державного значення гідрологічний заказник «Апшинецький», площею 105,0 га, де бере початок річка Чорна Тиса. Даний об’єкт є улюбленим місцем відпочинку не тільки жителів України, а сюди приїжджають туристи з європейських держав. На базі заказника неодноразово проводилися міжнародні симпозіуми за участю країн, через які протікає річка Тиса на державному рівні. Також на території лісництва є лісовий заказник «Смерекові Карпати», площею 112,6 га, та проходить іхтіологічний заказник.

На території лісництва є лісовий розсадник загальною площею 2,9 га.

На 2016 рік заплановано проведення рубок головного користування на площі – 1,0 га, з вирубкою – 453 кбм. Від рубок формування і оздоровлення лісів планується заготовити – 10884 кбм. деривини.

Лісовідновлення заплановано провести на площі – 53,4 га, в т.ч. посадка лісу – 30,8 га, природне поновлення – 22,6 га.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"