Підсумки місячника довкілля в ДП «Ясінянське ЛМГ»

Весняна пора для лісівників є одним з найважливіших періодів у процесі ведення лісового господарства. Мова йде не тільки про лісовідновну кампанію, а ще й про необхідність навести лад та здійснити заходи з благоустрою території лісового фонду.

Зазвичай суворі гірські зими, весняні повені та антропогенна діяльність залишають по собі важкі наслідки для лісових екосистем та вимагають реагування збоку лісівників. Саме тому вже котрий рік поспіль ДП «Ясінянське ЛМГ»  приєднується до ініціативи  Закарпатської ОДА  і Закарпатського ОУЛМГ та  здійснює на своїй території різноманітні екоакції й заходи з благоустрою.

Загалом за квітень місяць, який керівництвом підприємства оголошено місячником довкілля, здійснено комплекс заходів та виконано великий об’єм робіт. Так за вказаний період силами підприємства було ліквідовано 10 несанкціонованих сміттєзвалищ (вздовж доріг та берегів річок), вивезено 30 м.куб. сміття, очищено 13 км. придорожніх смуг і канав, розчищено 12 джерел та потічків, упорядковано одне кладовище, висаджено понад 300 дерев і кущів, обрізано 67 та вирубано 13 дерев на території контор лісництв, закуплено та розміщено 57 інформаційних та агітаційних стендів.  1 квітня 2017 року організовано та проведено суботник, участь в якому одночасно взяли  понад 100 осіб. В рамках місячника довкілля 11 квітня організовано і проведено акцію з озеленення місцевої школи в селі Чорна Тиса, під час якої висаджено біля сотні нових дерев. На території центрального офісу розпочато роботу над створенням екологічно-пізнавальної стежки, де наразі висаджено понад 50 різноманітних видів декоративної і рідкісної флори. Для проведення зазначеного обсягу робіт підприємством закуплено необхідний інвентар та розхідні матеріали, залучалася необхідна техніка і обладнання. Участь у заходах взяли працівники підприємства, учасники шкільних лісництв та учні місцевих шкіл, громадськість і представники органів місцевого самоврядування.

Роботи з благоустрою території ДП «Ясінянське ЛМГ» наразі тривають і будуть здійснюватися впродовж усього весняно-літнього періоду. Тож багато справ ще попереду, а здійснене нехай приносить користь людям і природі.

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"