Робота державної лісової охорони та єгерської служби у воєнний час

У надскладний для України🇺🇦 час протистояння з російським агресором, працівники державної лісової охорони та єгерська служба 🌲ДП «Ясінянське ЛМГ»🌲 продовжують ефективно забезпечувати дотримання лісового законодавства та запровадження і здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території лісового фонду підприємства.

Зокрема:
 на території всіх шести лісництв проводяться регулярні рейди та перевірки лісомисливського фонду з метою запобігання та недопущення незаконних порубок лісу і добування диких тварин.
 підсилено співпрацю з правоохоронними органами та оборонними структурами області.
 додатково посилено чергування на всіх КПП при в’їзді у лісфонд;
 на території лісфонду обмежено можливість проходження і проїзду для туристів і цивільного автотранспорту.

☝️Варто зауважити, що факти нелегальної вирубки лісу та незаконного добування диких звірів у лісовому господарстві мали місце завжди, і , на жаль, залишаються актуальними й зараз. Незаконне добування природних ресурсів розцінюється як браконьєрство. Вчинення злочинних дій браконьєрства (незаконного полювання і риболовлі, самовільна рубка лісу, незаконний збір рослин з Червоної книги тощо) тягне за собою притягнення винних осіб до дисциплінарної, адміністративної, цивільно-правової або кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України.

📢Працівники державної лісової охорони ДП «Ясінянське ЛМГ» застерігають «потенційних браконьєрів» про настання суворої відповідальності та тяжких наслідків у разі вчинення злочинних дій та порушення лісового законодавства на території лісомисливського фонду підприємства за умов воєнного стану введеного Указом Президента України № 64/2022 від 24 лютого 2022 року на всій території України.

‼️Категоричною, стосовно вчинення браконьєрства, є також позиція голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити. Так, у своєму дописі у соцмережі Фейсбук, очільник Закарпатської області заявив: «За злочинні дії під час війни будемо жорстко реагувати: незаконно зрубане дерево на потреби вимушених переселенців та армії, транспорт та обладнання на потреби армії. Поки слідство – «лісоруби» у військкомат і рубати дрова для наших військових на фронт».

💚За умов повномасштабної війни, яка зараз триває на нашій землі та загрози незалежності і цілісності нашої Батьківщин закликаємо всіх до свідомих дій, законопослушності, єднання і гідного протистояння ворогові. Зараз не час вдаватися до необдуманих вчинків, які можуть призвести до важких особистих наслідків.
Бережіть себе і своїх рідних.
🇺🇦 РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 🇺🇦
🇺🇦 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!🇺🇦

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"