Спільна нарада щодо організації роботи гуртків у новому навчальному році

Лісівники та педагоги керівники шкільних лісництв ДП «Ясінянське ЛМГ» провели спільну нараду щодо організації роботи гуртків у новому навчальному році.
Нарада відбулася за участі головного лісничого підприємства Миколи Ластовецького, начальника відділу лісового госаодарства Василя Кувіка, відповідальної за роботу шкільних лісництв від лісгоспу Ярослави Рещук, керівника Чорнотисянського шкільного лісництва Олени Степанівної
Штефуряк та керівника Лазещинського шкільного лісництва Мирослави Іванівної Дячук.
Ключовою метою зустрічі стало узгодження належного документального оформлення функціонування шкільних лісництв та обговорення особливостей організації освітнього процесу за умов карантинних обмежень та дистанційного навчання. На порядку денному, також були підведені підсумки діяльності гуртків за минулий 2020/2021 навчальний рік та погоджено і затверджено план роботи шкільних лісництв на 2021/2022 навчальний рік.
Плануючи заняття для юних лісівників у новому навчальному році працівники підприємства та педагоги передбачили навчальні години для вивчення дисципліни мисливствознавства. Також в практичній частині учасники шкільних лісництв матимуть змогу долучитися до підгодівлі мисливської фауни, навчаться визначати сліди диких звірів, ознайомляться з процесом обліку мисливської фауни та методами спостереження за лісовими звірами.
Незмінним проханням від самих вихованців гуртків залишається бажання проводити більше екскурсій, пізнавальних поїздок та спільних походів.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"