Тисова алея на подвір’ї Чорнотисянськоої загальноосвітньої школи

Напередодні Дня захисника України лісівники, педагоги та учасники шкільного лісництва висадили тисову алею на подвір’ї Чорнотисянськоої загальноосвітньої школи.

Захід із закладення «Алеї слави захисникам України» приурочений до відзначення особливої дати, яка поєднала в собі сакральні для українського народу релігійне та державні свята  – Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Окрім того,  14 жовтня є важливою датою для  самих жителів Чорної Тиси, адже саме на Покрову у далекому 1944 році село було визволено від нацистських окупантів. Урочисте відзначення згаданих свят у закладах освіти має також важливе значення у навчально-виховному процесі, невід’ємною складовою якого є національно патріотичне виховання та всебічний розвиток підростаючої особистості.

У рамках святкування, на подвір’ї школи відбулася урочиста лінійка та посвята учнів 5 класів у юні козаченята.  Також, педагоги привітали своїх колег та лісівників зі святом захисника України і вручили їм пам’ятні подарунки. Після завершення урочистостей лісівники, педагоги та учасники Чорнотисянськогог шкільного лісництва висадили на шкільному подвір’ї 30 саджанців тису ягідного, сформувавши лінійну алею.

Разом з дітьми дерева тису саджали  директор школи Роман Миколайович Манівчук, заступник директора з виховної роботи Оксана Андріївна Клочуряк, педагог організатор Анна Андріївна Кравчук, керівник шкільного лісництва Олена Степанівна Штефуряк, начальник лісогосподарського відділу ДП «Ясінянське ЛМГ» Василь Кувік, інженер з лісових культур Валентина Пластуняк, інженер з рекреаційного благоустрою Ярослава Рещук, лісничий та помічник лісничого Довжанського лісництва Михайло Кувік та Іван Лофердюк.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"