Учасники Чорнотисянського шкільного лісництва відвідали знамениту Долину нарцисів.

Діти разом з керівниками шкільного лісництва та лісівниками відкрили для себе ще одну унікальну місцину Закарпаття – «Долину нарцисів».
«Доли́на нарцисів» — є унікальним ботанічним об’єктом, в якому охороняється найбільший у Середній Європі осередок зростання нарцису вузьколистого (Narcissus angustifolius). Цей заповідний масив, розташований в урочищі Кіреші неподалік від міста Хуст і входить до складу Карпатського біосферного заповідника. В травні, червні відбувається масове цвітіння нарцису під час якого вся долина вкривається білим цвітом та наповнюється п’янким ароматом нарцисових квітів.
Саме спостереження за масовим цвітінням нарцису вузьколистого було основною метою пізнавальної екскурсії юних лісівників. Під час спільної мандрівки діти пройшлися туристичним маршрутом «Долиною нарцисів», побачили велетнів буйволів які тут випасаються, відвідали тутешній туристично-інформаційний центр, переглянули пізнавальний фільм про «Нарцисову Долину» та ознайомилися з біологічним різноманіття місцини, унікальністю та проблемами збереження і охорони заповідного масиву.
Наступним етапом знайомства з Хустчиною був візит до однієї з місцевих туристичних родзинок – контактного зоопарку «Ранчо Хайленд», де на власні очі діти побачили екзотичних африканських страусів, поні, корів породи Хайленд, оленів плямистих, нутрій, лебедів, павичів, різних видів кіз та ферму з вирощування равликів та ще багато різних цікавих тварин.\

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"