Учасники шкільних лісництв відвідали «Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах».

27 вересня в рамках глобальної екологічної акції «FSC-П’ятниця» лісівники ДП «Ясінянське ЛМГ» разом з керівниками та учасниками шкільних лісництв відвідали «Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах».

Пізнавальну екскурсію ініціювали лісівники, адже це чудова можливість підвищити обізнаність дітей щодо взаємозв’язків між людиною і природою та розвинути розуміння важливості лісу й відповідального користування лісовими ресурсами, що є основною метою акції «FSC-П’ятниця».

Музейна експозиція, яку відвідали учні, складається з двох органічно поєднаних розділів – “Природа Карпат” та “Природокористування в Українських Карпатах”. У межах першого розділу в екологічному розрізі подається інформація про історію Карпатських гір, їх геологію, геоморфологію, основні типи ландшафтів, рослинний і тваринний світ, а також про гори загалом – як своєрідні феномени природи.

У другій частині експозиції розкривається тема природокористування в Українських Карпатах. Показано унікальність і самобутність традиційних для цього регіону гірського землеробства, лісокористування, полонинського господарства, що є невід’ємною частиною культурного надбання українських горян.

Участь у поїздці взяли 25 дітей з Лазещинського та Чорнотисянського шкільних лісництв. Не зважаючи на прохолодну погоду, мандрівка до музею була насиченою і цікавою, сповненою новими знайомствами, веселою атмосферою та чудовими враженнями, які надовго залишаться у пам’яті юних лісівників.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"