Учні Чорнотисянської школи відзначили Міжнародний день водних ресурсів

22 березня у Міжнародний день водних ресурсів вчителі Чорнотисянської ЗОШ спільно з фахівцями ДП «Ясінянське ЛМГ» провели для учнів 6 класів тематичний урок «Значення води суходолу для природи та життя людини».

Загалом урок був цікавим і насиченим. Педагогом Клочуряк Оксаною Андріївною під час проведення уроку були застосовані різні методичні підходи та інтерактивні засоби подачі інформації. Зокрема, вона розповіла учням про відзначення Міжнародного дня водних ресурсів і значення води в житті людини і природи, провела вікторину-опитування для закріплення поданого матеріал, а також продемонструвала дітям презентацію-фільм на тему «Збереження водних ресурсів України».

Учні самостійно знаходили на карті водні об’єкти про які розповідав учитель та  наводили власні приклади економного використання води. Далі захід продовжився на подвір’ї школи де учні пограли в цікаві пізнавальні інтерактивні ігри «Річкова екосистема», «Правила поведінки на річці», «Водяна брама» та «Цікава риболовля». Такий методичний підхід ігрової форми широко використовується закордоном, зокрема у Словаччині, у лісовій педагогіці.

Загалом учні з цікавістю провели час, приймали активну участь у заході та дізналися багато нового про гідрологічну оболонку Землі, а також важливість та значення Міжнародного дня водних ресурсів для світової спільноти.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"