У лісових масивах ДП «Ясінянське ЛМГ» розпочинається сезон активних подорожей

З приходом теплої сонячної погоди у лісових масивах ДП «Ясінянське ЛМГ» розпочинається сезон активних подорожей до лісу. Місцеві мешканці та гості краю все частіше відвідують ліси з метою відпочинку чи збору лісових ягід та грибів. Часто такі візити до лісу супроводжуються несподіваною зустріччю з великим хижаком і замість приємних емоцій чи повного кошика лісових смаколиків можна отримати серйозні травми чи летальний наслідок. Дуже часто причиною трагічних наслідків є зовсім не хижак а саме не вміння правильно реагувати на зустріч зі звіром.
Завжди слід пам’ятати, що дикі тварини, які живуть сьогодні в наших лісах, не розглядають людину як об’єкт свого полювання і просто так, без причини, ніколи на нього не нападають. ☝️Це може відбутися тільки в тому випадку, якщо люди самі спровокують звіра своїми неправильними діями.
З метою уникнення конфлікту «хижак-людина» та мінімізації негативних наслідків зустрічі із хижим звіром, у рамках проекту “ Співжиття заради збереження» який впроваджує громадська природоохоронна спільнота WWF-Україна у Свидовецькому лісництві ДП «Ясінянське ЛМГ» встановлено інформаційне панно з покроковою інфографікою «Як поводитися у місцях, де живуть ведмеді». Інформаційне панно встановлено у місці з інтенсивним потоком відвідувачів біля лісової дороги, яка слугує найпопулярнішим виходом до Свидовецьких гір та гірськолижного курорту «Драгобрат».
Дикі звірі – завжди непередбачувані. Ніхто не знає, як вони реагуватимуть на людину. Найголовніше – при мандрівці до лісу бути морально готовими до зустрічі зі звіром і ні в якому разі не панікувати.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"