У Чорнотисянській школі посаджено нові дерева

Що може бути кращим для збереження довкілля за посаджене дерево та збільшення площі лісових насаджень. Саме тому до Всеукраїнського дня довкілля  ДП «Ясінянське ЛМГ» провело другий етап акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та ініціювало озеленення території однієї з місцевих шкіл.

Цього разу лісівники разом з педагогами та учнями шкільного лісництва взяли участь у озелененні території Чорнотисянської ЗОШ. Захід проходив під керівництвом директора школи Романа Маківчука, інженера з рекреаційного благоустрою ДП «Ясінянське ЛМГ» Ярослави Рещук та керівника Чорнотисянського шкільного лісництва Олени Штефуряк. Всі необхідні саджанці та інвентар були надані лісничим Чорнотисянського лісництва Володимиром Кувіком. Сприяла проведенню акції і погода, яка в цей день видалася на диво теплою і сонячною.

Озеленення школи та участь у ньому дітей має велике практичне значення у освітньо-виховному процесі, оскільки допомагає привити дітям любов до навколишнього середовища та сприяє формуванню правильного естетичного світогляду. Також зелені насадження відіграють велику оздоровчу роль, а доглянуте красиве подвір’я школи сприяють відпочинку дітей та вчителів.

Саджанці ялини європейської, ясеня та дугласії були висаджені вздовж берега річки Чорна Тиса, біля спортивного майданчика, спортзалу та на заднім дворі школи. Загалом висаджено понад сотню нових дерев, які з часом будуть радувати учнів і вчителів розлогим зеленими кронами та буйним ростом.

Ярослава Рещук,

Інженер з рекреаційного благоустрою.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"