Цьогоріч 28 липня українці вперше відзначають День Української Державності.

Встановлення святкового дня ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Указ про затвердження Дня державності президент підписав під час урочистостей до Дня незалежності 24 серпня 2021 року. День Української Державності покликаний утверджувати зв’язок між українцями крізь віки і покоління та вшанувати понад тисячолітню традицію й історію українського державотворення. Зародження держави буде відзначатися щороку у День хрещення Русі-України 28 липня.

Колектив ДП «Ясінянське ЛМГ» на чолі з керівником Юрієм Бокшаном в День Української Державності вшанував пам’ять нещодавно загиблого на війні героя Івана Васильчука, який у минулому працював на підприємстві. Лісівники відвідали могилу колеги в селі Лазещина, та спільною молитвою і покладеними квітами, подякували герою за подвиг та віддане життя за Україну і гідне майбутнє українців.
Іван Васильчук працював у ДП «Ясінянське ЛМГ» трактористом. У 2014 році пішов на Схід захищати Батьківщину від російського агресора. Після закінчення контракту був демобілізований із зони АТО. З початком повномасштабного вторгнення російського агресора призваний на службу до лав Збройних сил України. Військовий загинув 29 травня, захищаючи цілісність та незалежність України. Помер внаслідок отриманих поранень.
В святковий День Української Державності низько вклоняємося перед кожним полеглим захисником неньки УКРАЇНИ! Серце обливається кров’ю за кожного Сина та Доньку нашого народу, які віддали своє життя та здоров’я, захищаючи рідну землю та український народ, нашу волю і свободу! Дякуємо вам за вашу стійкість, мужність та віддане життя. Пам’ять про кожного навіки закарбована в історії Української Державності і серцях українців.
Слава нашим Героям! Слава Україні!
Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"