Шановні наші, прекрасні жінки, колеги!

Від імені чоловічого колективу «ДП Ясінянське ЛМГ» вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Сьогодні Ви нарівні з чоловіками берете активну участь у розвитку всіх сфер лісового господарства. Ваш професіоналізм та досвід незамінні у кропіткій лісівничій справі, а робота яку Ви щоденно виконуєте приносить плідні результати для економічного розвитку місцевих громад і неоціненну користь для примноження лісових багатств нашого краю. Своєю чарівністю, добротою і чуйністю Ви прикрашаєте наш колектив та наповнюєте його теплом і затишком, а своїм інтелектом, працею і наполегливістю Ви робите його кращими і професійним.

Спасибі за те, що в нашому лісівничому чоловічому колективі є ви. Спасибі за те, що привносите в колектив свою жіночу неповторну енергетику, роблячи нас більш м’якими і стриманими. Спасибі за Ваше терпіння і мудрі поради, за те, що надихаєте нас і допомагаєте у реалізації задумів. Спасибі за все, що зроблено Вашими дбайливими жіночими руками та щирим серцем!

Наші найчарівніші, у цей чудовий день хочеться побажати Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, достатку, здійснення мрій і сподівань. Щоб гарний настрій і життєвий оптимізм ніколи не покидали Вас, нехай віра, надія і любов міцно тримають Вас за руки і впевнено йдуть з Вами по життю!

З великою повагою і шаною до Вас,

Ігор Піпаш та увесь чоловічий колектив ДП «Ясінянське ЛМГ».

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"