Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника лісового господарства!!!

Дорогі колеги лісівники!!!

Від щирого серця хочу подякувати лісівничому колективу ДП «Ясінянське ЛМГ» за самовіддану працю, професіоналізм та продуктивну роботу.

Перед лісівниками сучасності поставлено чимало непростих завдань і викликів, адже працюємо ми зараз в епоху реформ та змін у системі лісового господарства України. Свою специфіку у роботу лісоводів також внесла і світова пандемія небезпечного вірусу та пов’язані з нею кризові економічні процеси і відсутність ринків збуту. На Лісогосподарські підприємства накладені великі ставки оподаткування, а лісівники зазнають нещівної критики і тиску збоку суспільства. Однак не зважаючи на все працівники лісового господарства ревно бережуть віковічні лісівничі традиції та активно впроваджують нові прогресивні технології. Вони вчаться, вдосконалюються і ростуть у професійному плані, стаючи фахівцями лісоводами нової генерації з креативним мисленням й нестандартним підходом до вирішення проблем лісівництва та досянення гармонійної взаємодії суспільства і природи.

На сьогоднішній день лісова галузь є основою економічної стабільності гірських територій, однак всі досягнення які ми маємо базуються на неоціненному досвіді і  самовідданій праці ветеранів лісової галузі, яким хочу висловити велику подяку та привітати з професійним святом.

 

Бажаю всім колегам у важкій виснажливі лісівничій роботі завжди досягати компромісів і робити все можливе для забезпечення сталого раціонального екологічного балансу у використані лісових ресурсів нашої Держави. Примножуйте зелене багатство нашого краю та оберігайте ліси для майбутніх поколінь. Зичу усім вам благополуччя, достатку, міцного здоров’я, мирного неба й щасливої долі!

Зі святом лісівнича родино!!!

З великою повагою і шаною Ігор Піпаш.

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"