«Ясінянське ЛМГ» проводить моніторинг, охорону рідкісних рослин

Державна лісова охорона Ясінянського лісомисливгоспу піклуються про збереження і розвиток унікальних природних комплексів у державному лісфонді.

– Лісівники Ясінянського лісомисливгоспу піклуються про збереженя і розвиток унікальних природних комплексів у державному лісфонді. Місця зростання червонокнижних, загалом рідкісних рослин нанесені на картографічні матеріали кожного лісництва і мають охоронні приписи.  Кожна квітка має свій охоронний припис. На їх території обмежено, а подекуди цілковитою заборонено ведення господарської діяльностію Ми постійно прагнемо удосконалювати свою діяльність. Адже серед основних завдань лісівників – охороняти, лісові насадження у відповідності до їх природного екотипу, – зазначає директор ДП «Ясінянське ЛМГ» Василь Теличук.

Варто зазначити, що у2018 році Ясінянський держлісгосп отримав міжнародний сертифікат, який був виданий на основі висновків аудиту роботи, який провели європейські експерти з лісової міжнародної сертифікації – FSC. Експерти дали високу оцінку роботі ДП «Ясінянське ЛМГ» та засвідчили, що він працює відповідно до вимог міжнародної Лісової наглядової ради FSC (Forest Stewardship Council Principles and Criteria).

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМ

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"