Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» в ДП «Ясінянське ЛМГ»

IMG_8764-w1200-h800В ДП «Ясінянське ЛМГ» 17 квітня в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» за участі учнівської молоді проведено посадку лісових культур на площі 0,8 га в кварталі 14 виділі 66 Лазещинського лісництва. Головне завдання, яке переслідували лісівники, залучаючи до посадки лісу молодь, – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, підвищення зацікавлення у збереженні лісових насаджень.

Учні 6-11 класів Лазещинської та Ясінянської шкіл завзято та зовсім по-дорослому, з відчуттям усієї відповідальності, поставилися до створення нового лісу. Лісничі, інженери та всі присутні на акції лісівники активно допомагали школярам, радісно підбадьорювали і терпляче показували, як правильно посадити деревце.

Під час акції було висаджено 4 тис. штук посадкового матеріалу, вирощеного у власних розсадниках, а саме: ялина європейська, ялиця біла, бук лісовий, клен-явір, ясен звичайний, сосна звичайна.

Керівник ДП «Ясінянське ЛМГ» Онуфрій Капчук від імені працівників державного підприємства подякував учням за вагомий внесок у примноження багатства Карпатського краю та подарував всім учасникам канцелярські набори, а школярам зі Свидовецького шкільного лісництва – нову лісівничу форму Така практика започаткована кілька років назад. Попередньо форму у подарунок отримало Лазещинське та Чорнотисянське шкільні лісництва. Тепер всі три шкільні лісництва мають сучасний форменний одяг.

Після посадки лісу всі були втомлені, але задоволені зробленою роботою. Адже із зовсім маленьких пагінців через 80-120 років виростуть могутні велетні-дерева.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

          
Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"