Валерій Мурга взяв участь у засіданні Державної екологічної інспекції

23 лютого 2018 року під головуванням Голови колегії, начальника Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Івана Мартина відбулося засідання колегії Інспекції. У засіданні також прийняли участь начальник відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Сергій Баранчик, начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга, екологи та представники громадськості.

На розгляд колегії було винесено питання про результати здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Закарпатської області за 2017 рік та про результати діяльності постів екологічного контролю за 2017 рік.

В ході засідання увагу членів колегії та запрошених було звернуто на проблемні питання здійснення заходів державного нагляду (контролю), формування екологічної свідомості громадян. Особливу увагу було приділено питанню вироблення спільних заходів із Закарпатським обласним управлінням обласного та мисливського господарства, басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса щодо попередження порушень природоохоронного законодавства.

Роботу Інспекції визнано задовільною. За результатами роботи колегії прийняті відповідні рішення.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"