Всесвітнья ініціатива з прибирання «World Cleanup Day»

Учасники шкільного лісництва та працівники ДП «Ясінянське ЛМГ» долучилися до всесвітньої ініціативи з прибирання «World Cleanup Day».
18 вересня 2021 року оголошено Всесвітнім днем прибирання. Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу також бере участь у Всесвітньому дні прибирання. Головна мета акції прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної цілі – порятунку планети від сміття.
На передодні проголошеної дати, під гаслом «Сміття з лісу а не в ліс!» юні лісівники прибрали стихійне сміттєзвалище біля рекреаційної зони у Лазещинському лісництві. Гори непотребу тут залишили відпочиваючі та місцеві жителі, чим неабияк нанесли шкоду довкілля та естетичному вигляду лісу. Юні лісівники зібрали сміття залишивши лісову галявину чистою.
До початку прибирання керівник лісівничого гуртка Мирослава Дячук та інженер з рекреаційного благоустрою Ярослава Рещук провели для юннатів тематичну лекцію про вплив забруднення побутовим відходами на лісові екосистеми та важливість роздільного збору сміття й утилізації відходів.
Закликаємо усіх приєднуватись до екологічних ініціатив. Зробимо Україну чистою разом!

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"