Всеукраїнська акція “Створюємо ліси разом”

10 квітня на території Чорнотисянського лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» відбулася всеукраїнська акція “Створюємо ліси разом”.
Всупереч примхам квітневої погоди, яка видалась сонячною але напрочуд прохолодною і вітряною, лісівники разом з дітьми учасники Чорнотисянського шкільного лісництва та представниками органу місцевого самоврядування висадили 3,4 тисячі молодих дерев. Спільна праця зі створення лісових культур відбулася в рамках всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом». Ініціатором загальнодержавного екологічного мироприємства виступило Державне агентство лісових ресурсів України. Метою згаданої екоініціативи є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи та підвищення екологічної свідомості громадян.
Загалом до проведення посадкових робіт долучилися 32 осіб. Окрім юних вихованців шкільного лісництва, участь у лісівничо-природоохоронному заході взяли: директор лісогосподарського підприємства Ігор Піпаш, голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук, староста села Чорна Тиса Анатолій Павлюк, директор Квасівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів Василь Писар, директор Чорнотисянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Роман Манівчук, лісничий Чорнотисянського лісництва Володимир Кувік, педагоги керівники Чорнотисянського шкільного лісництва, фахівці адміністрації лісгоспу, інженери та майстри лісу ДП «Ясінянське ЛМГ».
У процесі організації акції та проведенні посадкових робіт основний акцент був зроблений на дотриманні правил висадки лісових культур, а також важливості дотримання встановлених карантинних вимог. Лісівники заздалегідь подбали про готовність необхідного робочого інвентарю та наявність засобів індивідуального захисту, забезпечивши, таким чином, безпечність проведення екозаходу.
У результаті згуртованої колективної роботи було заліснено 0,7 гектари лісових площ сіянцями основних лісоутворюючих порід, а саме: ялини, ялиці, бука, клена-явора та модрини. На згадку про особисту участь у лісівничій акції та власний внесок у примноженні лісових ресурсів краю учасники були нагороджені пам’ятними медалями з брендованою символікою «Створюємо ліси разом», декоративними саджанцями та солодкими подарунками.
Відпочити та відновити сили після важкої праці присутні змогли за гостинним столом на одному з рекреаційних майданчиків Чорнотисянського лісництва.
Маємо сподівання, що зроблена разом спільна робота увінчається успіхом, і вже за кілька років на місці сьогоднішньої посадки буде молодий ліс, а висаджені сіянці стануть могутніми деревами окрасою нашого гірського краю.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"