Всеукраїнська екологічна акція «Збережи ялинку»

Учасники Чорнотисянського шкільного лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» приєдналися до всеукраїнської екологічної акції «Збережи ялинку».

Екологічний захід для дітей організували лісівники з метою привернути увагу до проблеми масового винищення хвойних дерев у передноворічний період та спонукати молодь до пошуку альтернативи новорічним ялинкам, і їх заміну на різноманітні композиції з гілок, шишок та інших екологічних матеріалів не завдаючи шкоди довкіллю.

Створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев. Набагато цікавіше разом з родиною чи друзями власноруч створити новорічну композицію і прикрасити її на свій смак. Новорічні композиції можуть стати гарним подарунком, або оригінальною прикрасою домівки, шкільної аудиторії чи робочого кабінету.

Лісівники разом з педагогами керівниками лісівничого гуртка провели для дітей майстер клас з виготовлення новорічних віночків та оригінальних різдвяних підсвічників. Подібні заняття є дуже важливими у процесі освітньо-виховної роботи. Під час створення новорічних композицій в учнів розвиваються творчі здібності та уява, формуються вміння і навички екологічно грамотної поведінки у природі та виховується шанобливе ставлення до навколишнього середовища.

В рамках акції учні виготовили більше 15 новорічних віночків. Створені новорічні композиції від тепер прикрасять стіни рідної Чорнотисянської школи, адмінбудинок ДП «Ясінянське ЛМГ» та контору Довжанського лісництва, на базі якого відбувався екологічний захід.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"