Вівторок – час діалогу з місцевими деревообробниками

Ключовим акцентом на черговій зустрічі з представниками ГО «Асоціація підприємців і підприємств Ясінянської долини» стало повідомлення керівництва ДП «Ясінянське ЛМГ» про готовність відвантаження лісопродукції контрагентам на підставі аукціонних договорів на І квартал 2022 року.

Спеціалісти лісгоспу, також попередили підприємців про необхідність здійснення своєчасної сплати рахунків виставлених за умовами підписаних аукціонних договорів на придбання лісопродукції. Контрагентам, які не згодні на придбання сировини за визначеними аукціонними торгами цінами було запропоновано оформити офіційну відмови від виграного лоту та розірвати договір з ДП «Ясінянське ЛМГ». Лоти від яких відмовляться контрагенти, за погодженням з Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, будуть виставлені на додаткові торги в кінці лютого 2022 року.

Додатково, підприємцям було повідомлено про зміну підходу до формування лотів на майбутніх біржових торгах, а саме їх утворення шляхом комбінування різних діаметрів і класів якості сировини в одному лоті у відповідності з Дорученням №4 засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України від 25.03.2021 року.

До відома присутніх деревообробників було доведено зауваження збоку торгового агента “Закарпатської товарно-сировинної біржі” про необхідність завершення процесу реєстрації на торгівельному майданчику представників Асоціації та подальше можливе відсторонення неналежно зареєстрованих контрагентів від участі у майбутніх аукціонах.

Окремим пунктом спільного обговорення стало прохання збоку представників Асоціації до керівництва ДП «Ясінянське ЛМГ» розробити більш чітку тарифну сітку на заготівлю та трелювання деревини для підприємців. За підсумками порушеного питання було прийнято рішення до наступної наради розробити кошторис на заготівлю деревини з деталізованою ціною на віддаль трелювання до одного, до двох і більше двох кілометрів волоку.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"