Відбулась зустріч керівництва ДП «Ясінянське ЛМГ» з представниками правління громадської організації «Асоціація підприємств та підприємців Ясінянської долини».

Предметом спільного зібрання стало узгодження співпраці лісомисливгоспу і деревооюробників на наступний 2022 рік та обговорення поточних проблем, які наразі існують в процесі співробітництва.

З перших хвилин зустрічі керівник лісгоспу Юрій Бокшан висловив позицію підприємства орієнтовану на тісну співпрацю з членами асоціації, яка повинна ґрунтуватися на спільному колективному прийнятті рішення та прозорому господарюванні.
В ході перемовин сторони обговорили актуальні питання існуючої співпраці, основними тезами з яких було:
-простій лісопереробних підприємств у зв’язку з відсутністю рубок через затягування процедури погодження галузевим обласним управлінням.
-несвоєчасне отоварення підприємців, які не зайняті у лісозаготівлі.
-необхідність комплексного аналізу цінової політики під час проведення тендерів на виконання робіт.
-проблему несвоєчасного очищення лісосік від порубчних решток, яка спричиняє значні екологічні збитки для ДП «Ясінянське ЛМГ».
-перешкоди в міжнародному співробітництві деревообробників спричинені відсутністю міжнародного сертифікату FSC, та необхідність його поновлення для ДП «Ясінянське ЛМГ».
-складнощі стягнення завданих збитків та повернення фактично існуючої заборгованості від приватних підприємців тощо.

В ході обміну думками також було озвучено ряд конструктивних пропозицій направлених на вирішення існуючих розбіжностей та налагодження економічно ефективного співробітництва у майбутньому.
З метою поглиблення співпраці, учасники зустрічі домовилися проводити щотижневі робочі наради із залученням фахівців Закарпатського ОЛМГ.

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"