В ДП «Ясінянське ЛМГ» проведено обговорення щодо підготовки до пожежно-небезпечного періоду.

17 березня 2016 року в конторі ДП «Ясінянське ЛМГ» разом із працівниками підприємства та працівниками державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС) проведено обговорення щодо підготовки пожежно-небезпечного періоду.

Від підприємства були присутні: директор Теличук В.Ф., головний лісничий Кувік В.І., головний інженер Капчук О.О. та лісничі всіх лісництв. Від рятувальників були присутні начальник Рахівського відділу ДСНС Тушер О.В., головний інспектор Маскалюк П.М., та провідний фахівець Пальчук І.В.

IMG_20160317_111945У своєму обговоренні Тушер О.В. зазначив, що із настанням пожежно-небезпечного періоду різко зростає кількість пожеж – горить суха трава, ліси… Основними причинами виникнення пожеж є людський фактор, що завдає непоправної шкоди екосистемі. Для попередження виникнення лісових пожеж необхідно виконувати комплекс профілактичних заходів. Він також ознайомив присутніх із основними методами і засобами гасіння лісових пожеж, та зазначив, що найближчим часом буде проведена перевірка по підприємству щодо готовності до пожежно-небезпечного періоду.

IMG_20160317_111109Головний лісничий Кувік В.І. підняв питання, що необхідно докупити пожежне обладнання та інвентар згідно вимог додатку № 5 Правил пожежної безпеки в лісах України. Також спільно було вирішено щодо проведення на базі нашого підприємства навчання з гасіння лісових пожеж. У тренуваннях візьмуть участь представники державної служби з надзвичайних ситуацій, працівники державної лісової охорони всіх трьох підприємств Рахівського району, працівники закладу охорон здоров’я та правоохоронні органи. Даний захід планується провести у травні 2016 року.

 

Copyright ©ДП "Ясінянське ЛМГ"